Rozhovory ZKH

M.Kollár: Viem si predstaviť podporu tejto koalície dlhodobo, ak by sa dokončila očista polície

November 12, 2021

"Áno viem si to predstaviť v prípade, ak by to malo byť riešenie nie na mesiac - dva, ale má šancu vydržať nejaký čas, počas ktorého by sa podarilo dokončiť očistu polície a súdnictva. Cena za to bude čisto politická, že budeme mať záujem presadiť nejaké legislatívne návrhy, ktoré by sme vygenerovali u nás v Spolu," hovorí predseda strany Spolu Miroslav Kollár o tom, či by bol ochotný podporovať koalíciu v prípade, že by stratila podporu Sme rodina. 

"Neviem si predstaviť spoluprácu s Tomášom Druckerom, hoci teraz máme opakované stretnutia. Ale nemyslím, že to nie je v tejto chvíli v súlade s DNA v Spolu," dodáva Miroslav Kollár o niektorých výčitkách svojich odchádzajúcich spolupracovníkov o tom, že sa chystá spájať sa so stranou Tomáša Druckera. 

Ako sa pozerá na covid opatrenia, ktoré sa sprísňujú? Nepodpísala si strana Spolu rozsudok smrti nespojením sa s Progresívnym Slovenskom? A bude kandidovať opäť na primátora Hlohovca? Pozrite si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s predsedom Spolu primátorom Miroslavom Kollárom. 

 – 

Ak máte pre nám spätnú väzbu, odkaz alebo nápad, napíšte nám na podcasty@sme.sk

– 

Všetky podcasty denníka SME nájdete na sme.sk/podcasty 

– 

Podporte vznik podcastu Rozhovory ZKH a kúpte si digitálne predplatné SME.sk na sme.sk/podcast 

– 

Odoberajte aj denný newsletter SME.sk s najdôležitejšími správami na sme.sk/suhrnsme 

– 

Ďakujeme, že počúvate podcast Rozhovory ZKH. 

Podbean App

Play this podcast on Podbean App